".די. ג'יי טוב מנגן את מה שאתה רוצה לשמוע,

די. ג'יי מצויין מנגן את המוסיקה שאתה אפילו לא חשבת שאתה רוצה לשמוע"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאחר ניסיון של אלפי חתונות לאורך השנים בניתי לכם הזוגות את המדריך המקיף לבחירת הדי. ג'יי הנכון לחתונה שלכם, גם אם לא תבחרו בי כדי. ג'יי בחתונה שלכם אשמח לדעת שהחתונה שלכם הייתה מוצלחת ושמחה גם עם די. ג'יי אחר, הרי לרוב מתחתנים פעם אחת בחיים (-:

די'. ג'יי לחתונה זו עבודה לכשעצמה, זה ז'אנר בפני עצמו בתוך עולם הדי. ג'ייס, לתפיסה, לידע המוסיקאלי להבנה של האירוע ולשלביו השונים יש חלק חשוב מאד להצלחת החתונה שלכם. 

די. ג'יי בחתונה הוא האדם החשוב שעליו בנויה הצלחת החתונה, הידע המוסיקאלי ואפיון נכון של הקהל באירוע הם תנאי מפתח להצלחה.

שילוב הידע של הדי. ג'יי ורצונותיהם המוסיקאליים של הזוג הוא חשוב ביותר, הדי. ג'יי צריך לדעת לאפיין את הקהל ביחד עם הזוג ולכוון אותם מוסיקאלית, לשמוע ולהציע את המוסיקה הנכונה לכל שלב באירוע מתוך ראייה נכונה ורצון להצלחה משותפת של האירוע. 

בחירת הדי.ג'יי לחתונה צריכה להיות נכונה, החיבור של הזוג עם הדי. ג'יי, ההבנה המוסיקאלית המשותפת וההרגשה החופשית לדבר עם  הדי. ג'יי הם תנאי בסיסי לבחירת הדי. ג'יי הנכון לחתונה שלכם. 

אל תבחרו די. ג'יי על סמך המלצה בלבד,  בגלל שהוא שדרן ברדיו או בגלל שראיתם אותו במועדון, חתונה זה עולם בפני עצמו.

אין ספק שלכל זוג יש את הרצון לשמוע יום למחרת מהמשפחה והחברים את המשפטים: 

"איזה כיף היה לנו באירוע שלכם"

"איזו מוסיקה פצצה הייתה בחתונה שלכם"

"לא הפסקנו לרקוד"

"כאבו לנו הרגליים מרוב שרקדנו"

 

כדי שזה יקרה צריך לבחור נכון, איך עושים את זה? 

1. תגיעו לפגישה:

פגשו הדי. ג'יי במשרדו ולא באירוע, כשהוא חופשי לדבר אתכם ולא טרוד באירוע אחר, תרגישו אם יש בינכם לבינו חיבור, אנרגיות טובות ושהשיחה זורמת זה חשוב לא פחות מהמוסיקה באירוע.

2. תבדקו הבנה:

דברו עם הדי. ג'יי על האירוע ושלביו השונים ובדקו שהוא מבין ויודע להתאים לכל שלב את המוסיקה הנכונה.

3. ציוד וגיבוי:

חתונה זה אירוע משמעותי וחד פעמי ולכן לדי. ג'יי  חייב להיות ציוד גיבוי שעומד מוכן לכל תרחיש לכל אורך האירוע, פלטה ומחשב נוספים, הגברה ומוניטורים.

תדאגו שהוא מתחייב לכם בחוזה לציוד גיבוי ולא מתחמק מנושא זה.

4. תאום מוסיקלי נכון ומדויק:

חתונה מורכבת ממספר שלבים קריטיים שחשוב להבין אותם ולהתאים להם את המוסיקה המתאימה על מנת ליצור בנייה נכונה של אנרגיה לקראת המסיבה:

א. קבלת פנים - זה הוא שלב מאד חשוב באירוע שצריך להבין אותו, מצד אחד מגיעים אורחים מכל הארץ, חברים ומשפחה שנפגשים ורוצים לדבר תוך כדי טעימה מהמזנונים ומצד שני צריך להיות משהו שינעים את הזמן, יצור אווירה ויכניס אותם לאנרגיה הנכונה תוך שהמוסיקה עוברת ליד האוזן אך לא מפריעה למפגש הראשוני של המשתתפים באירוע.

ב. חופה - רגע חשוב ומרגש שמצריך חשיבה עמוקה, תגיעו מוכנים עם שירים שאתם אוהבים, שאתם מתחברים אליהם, שהם שלכם, אם לא זה עלול לקחת המון זמן.

בדרך כלל לדי. ג'יי יש תיקיה מסודרת של כניסות ויציאות לחופות, כך תוכלו להאזין ולשמוע סגנונות שונים של שירים עד למציאת השירים הנכונים.

שיר הכניסה צריך להיות מעניין, מרגש ובעל עוצמה.

שיר היציאה צריך להיות שמח ומכניס לאווירה הנכונה לקראת הריקודים.

 

 

 

 

ג. ריקודים שלב ראשון: המוסיקה צריכה לחמם את האווירה ועדיין לשמור את הלהיטים החמים לשלב המרכזי.

 

 

 

 

 

 

 

 

ד. ארוחת ערב / מזנונים - המוסיקה צריכה לעבור ליד האוזן אך לא להוריד את האנרגיה של תחילת האירוע.

ה. השלב המרכזי - השלב החשוב ביותר, המוסיקה חייבת להיות אנרגטית, מוכרת ובנוייה נכון עבור כל המשתתפים באירוע, המשפחה הקרובה, הדודים והדודות, חברי המשפחה וחבריכם האישיים, השלב הזה הוא שיקבע עד לאיזו שעה החתונה תימשך.

 

 

 

 

 

ו. שלב הצעירים - זה השלב המאוחר באירוע שמתחיל באזור השעה 00:000, בשלב זה תוכלו להפציץ בבקשות שונות שמתאימות לחברים שלכם, יציאות מיוחדות, מוסיקה ספציפית וז'אנרים מוזרים.

רק חשוב שתתנו לדי. ג'יי מראש את החופשיות להכניס את המוסיקה הנכונה בכל שלב ולא לבצע שבירות חדות מדי במוסיקה, שבירות חדות יגמרו את האירוע הרבה יותר מוקדם ממה שדמיינתם.

עולם החתונות משתנה כל הזמן, יש "רשימות מומלצים" שבהם תמצאו די. ג'ייס שבסך הכל משלמים כסף כדי להיות חלק מהרשימה הזו, יש מקומות בהם יחייבו אתכם לקחת את הדי. ג'יי של המקום בלבד, עדיף לכם לוותר על המקום או לעמוד על שלכם ולהביא די. ג'יי חיצוני, את המשמעות של העניין תבינו אך ורק בערב האירוע כשהאירוע יסתיים כשהאולם יחליט עם הדי. ג'יי שלו ולא על פי מה שקורה באמת באירוע.

יש חברות די.ג'ייס שונות בשוק, התאגדות היא נחמדה, אבל היא גם עולה לכם יותר כסף, בכל זאת צריך לשלם על משרדים מפוארים,ארנונה, ביטוחים, פקידות ומשכורות, בסופו של דבר את כל זה אתם אלו שמשלמים.

אל תהיו מקובעים, חקרו את השוק היטב ותגלו המון די.ג'ייס מעולים במחירים הגיוניים וניסיון שלא מבייש אומנים בין לאומיים.

אם תקפידו על כל הסעיפים שכתבתי מובטחת לכם חתונה מושלמת, שמחה ומדוייקת.

 

את כל מה שכתבתי בדף זה כתבתי מתוך ניסיון רב של 23 שנים על העמדה ומתוך למידה יום יומית מאירוע לאירוע ומשנה לשנה.

אשמח לפגוש אתכם ולהעביר לכם את כל הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים על מנת שהאירוע שלכם יצליח,

תרימו טלפון ובואו לשתות איתי קפה, בירה או יין טוב ולדבר על מוסיקה ועל החתונה שלכם.

תמונה (381).jpg
די.ג'יי לחתונה 2.JPG
DJ AVI REVACH LOGO 150.png
חתונה שגיב ומירב3.jpg
תמונה_(487).JPG
תמונה (397).jpg
תמונה_(25).jpg