אני אבי רווח, די.ג'יי וותיק ומנוסה בתחום האירועים הפרטיים והעסקיים בארץ ובחו"ל, כבר 20 שנה שאני על העמדות מאילת שבדרום ועד החרמון שבצפון, נוסע ברחבי הארץ עם מזוודה של בגדים וכלים יום יום לנגן ולשמח את מי שרק אפשר.

 

כיוצר בתחום המוסיקה האלקטרונית אני חתום בלייבלים נחשבים בעולם וביניהם:

WORLD SOUND אנגליה.

MARIN MUSIC גרמניה - צרפת.

DATE RECORDS איטליה בו צפוי לצאת אלבום הצ'ייל אאוט הראשון שלי במהלך חודש יוני 2021. 

MWA MULTIMDIA - צ'כיה.

להתרשמות מהמגוון המוסיקאלי אותו אני יוצר אתם מוזמנים לבקר בסאונדקלאוד שלי 

את דרכי בתחום המוסיקה התחלתי בגיל 13 בלימודי תופים, המוסיקה שבתה אותי בקסמה ומשם זה הלך והתעצם, בגיל 15 כבר ניגנתי בלהקת אירועים ומגיל 17 אני יוצר בתחום המוסיקה האלקטרונית. 

מיד עם סיום שירותי הצבאי חזרתי לתחום שאני כל כך אוהב ומאז אני לא מפסיק לנדוד ברחבי הארץ ובחו"ל מאירוע לאירוע, מחתונה לחתונה וממסיבה למסיבה. 

השנים הרבות בתחום כנגן, כיוצר וכדי.ג'יי הקנו לי ידע מוסיקאלי עשיר במיוחד בכל סגנונות המוסיקה: דאנס, רוק, שנות השמונים, האוס, רגאיי ובעצם כל סוג של מוסיקה שעולה בדעתכם. 

 בזכות ידע זה ועם השנים הגיעו אליי פרויקטים מיוחדים לבניית קונספטים מוסיקאלים ייחודיים לאירועים מזוגות בחתונות ועד לטקסים ואירועים עסקיים.

הניסיון והמוסיקה הרבה שצברתי לאורך השנים במגוון סוגי מדיה, תקליטים, דיסקים ומדיה דיגיטלית מאפשרים לי לתת ללקוחות ייעוץ מקצועי מדויק ולהתאים את עצמי לכל אירוע ולכל סוג קהל כמו כפפה ליד.

האהבה שלי למקצוע, היושר המקצועי שלי, הניסיון הרב והרצון שלי להתאמה מלאה ביני לבין הלקוח והקהל נותנים לכם תעודת ביטוח להצלחת האירוע שלכם. 

את החשיבות שלי להיות סופר מקצועי תוכלו לראות כבר בציוד איתו אני עובד: עמדה מעוצבת מ-2 תופי בס שעיצבתי בעצמי בהשראת להקת הסקורפיונס, תקלוט על ספינת הדגל של חברת פיוניר העולמית, כלים ייחודיים על הבמה כדוגמת סאמפלרים ומחשבים עם תוכנות הקצה הטובות ביותר בעולם הדי.ג'ייס והמוסיקה. 

 

 ​

אשמח לראות אתכם בין הלקוחות הרבים שכבר שכרו את שרותיי ואלו הם רק חלק קטן:

,AMDOCS ,EZOM, INTEL, WALDORF ASTORIA, WEKA-IO, DALET, אסתרא מחקר, חשבים ,LUMINIS סוויטש רשת חנויות חשמל, ועידת העיר לעסקים, ועידת אלפרסקו,  הראל טכנולוגיות, שמיר אופטיקה, להבים, טורבין ג'ט, סביון דיאגנוסטיקס, כלל ביטוח, שכולו טוב, חזי בנק, מלון קינג דיוויד ירושלים, עדין שתלים, מלון דן

 CENTURY2 21, BETTER IMPRISSION, בוטיק ירושלים, בנק הפועלים, פוליפיד, אושן, מלון יערות הכרמל, אופק שלי, מיגון אש, מילניום, מהלב, מנורה מבטחים, חוף התמרים

מלון מטרופוליטן תל אביב, מלון ממילא ירושלים, רשת ישרוטל, רשמת מלונות פתאל, שרותי כבאות והצלה ירושלים, לשכת הפרסום הממשלתית ועוד...

 אתם מוזמנים להגיע אליי לפגישה, לשתות קפה, יין או ויסקי, לדבר על מוסיקה ולקבל ייעוץ מקצועי לאירוע שלכם.

  • SoundCloud
20200113_200304.jpg

LET 

THE

MUSIC

PLAY

DJ AVI REVACH LOGO 150.png
אבי רווח, נעים להכיר